O nas

o nas

Lily Panda

7Pharma to grupa ludzi od ponad dwudziestu lat związanych z branżą FMCG i farmaceutyczną, specjalizujących się w produkcji wysokiej jakości suplementów diety w formie słodyczy.

Naszym celem jest dostarczenie produktów, które nie tylko fantastycznie smakują, ale przede wszystkim są zdrowe. Z wielką pasją przygotowaliśmy linię słodyczy LiLY, która łączy w sobie smak ze zdrowym sposobem odżywiania się.

W ofercie 7Pharma znajdują się lizaki musujące LiLY Pops, draże LiLY Candy oraz żelki LiLY Jelly. Słodycze LiLY tworzone są w technologii bezglutenowej, dlatego stanowią bezpieczny suplement diety dla osób cierpiących na celiakię oraz dla wszystkich tych, którzy przestrzegają diety bezglutenowej.

Ponadto mogą być przyjmowane przez osoby z nietolerancją laktozy, ponieważ słodycze LiLY jej nie zawierają. W ich składzie nie ma też cukru, który został zastąpiony erytrytolem.

Erytrytol nie powoduje wzrostu poziomu glukozy we krwi, nie dołoży dodatkowych kilogramów, nie podrażnia żołądka i nie przyczynia się do powstawania próchnicy.

Co ważne, słodycze LiLY wzbogaciliśmy witaminami, aby pomóc dzieciom i młodzieży uzupełnić dietę w ważnych dla nich okresach rozwoju.

Chcemy, żeby dzieciństwo było smaczne, słodkie i ZDROWE.